۹۵ درصد مطلوبیت میکروبی در آب روستایی لرستانمدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از مطلوبیت میکروبی ۹۵ درصدی آب روستایی در روستاهای استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان، مهندس علیرضا کاکاوند در گفت و گو با واحد خبر شبکه افلاک گفت: شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان بصورت دائمی همه مناطق روستایی تحت پوشش را پایش و نمونه گیری می کند تا در صورت هر گونه مشکل بتواند با اقدامات پیگیرانه از شیوع بیماری پیشگیری کرده و سلامت مردم را حفاظت کند.

وی تصریح کرد: بحث بهداشت و سلامت مردم به عنوان خط قرمز وزارت نیرو بوده و در دستورالعمل های مختلفی بر این مهم تاکید شده است.

وی اضافه کرد: شرکت آبفار لرستان در سال ۹۸ در مجموع بیش از ۱۶ هزار مورد رفع شکستگی را از طریق ۴۹ اکیپ تعمیر و نگهداری، کنترل کیفی، کیفیت و کلرزنی در روستاها انجام داده که از طریق ۱۰ آزمایشگاه ثابت در سطح شهرستانها و یک آزمایشگاه سیار آب روستاها مورد بررسی قرار می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: در مجموع در سال جاری ۳۵ تن پودر کلر و گاز کلر برای سلامت آب روستاهای استان مصرف شده که روستاهای تحت پوشش از طریق شرکت آبفار و روستاهای غیرتحت پوشش از طریق دهیاری و خانه های بهداشت کلرزنی می شود.

کاکاوند افزود: همه این اقدامات تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی استان بوده و شرکت آبفار لرستان با تمام امکانات برای تامین سلامت آب آشامیدنی روستاییان در تلاش است.

مدیر عامل شرکت آبفار لرستان گفت: در صورت هر گونه بروز مشکل در آبرسانی روستاها، ضمن قطع سریع آب، تا رفع مشکل احتمالی از طریق تانکر به روستاها آبرسانی می شود.

تاریخ درج: ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۸:۰۶ق.ظ۰۵
تاریخ به‌روزرسانی: ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۸:۰۶ق.ظ۰۵

يكشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
یاد شهدا باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
عظمت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان این ملت است.
عزت امروز اسلام و مسلمین ثمره خون شهدا است.
شهدای ما مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت و عدالت بودند.
شهادت یعنی وارد شدن در حریم خلوت الهی.
شهادت نشانه استواری است.
شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل‌الله است.
زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است.
رسم شهادت و سنت الهی قتل فی سبیل‌الله، با نظام اسلامی زنده شد.
خاطره شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت.
ارزش شهادت بالاترین ارزش‌هاست و زمان، همه چیز به جز خون شهید را کهنه می‌کند.
مقام معظم رهبری: در عالم ملکوت، علما و بزرگان و زهاد و عباد با حسرت به جایگاه شهدا نگاه می‌کنند.

آخرین بروزرسانی: يكشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹