وصل شدن آب شرب ۷۸۱ روستای سیل زده در لرستانمدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از وصل شدن اب شرب ۷۸۱ روستای سیل زده در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان، مهندس علیرضا کاکاوند گفتک در سیل هفته گذشته در لرستان، ۷۹۶ روستای استان با قطع آب، شکستگی شبکه و از تخریب تاسیسات همراه بوده اند که با تلاش های انجام شده در حال حاضر تنها ۱۵ روستا با مشکل همراه هستند.

وی خاطر نشان کرد: نیروها و کارشناسان شرکت آبفار لرستان بصورت شبانه روزی برای وصل کردن آب این روستاها در تلاش بوده و در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.

وی تصریح کرد: عدم وجود راه دسترسی و قطع برق دلیل اصلی بروز مشکلات در این روستاه بوده که با اقدامات انجام شده تاکنون چهار دستگاه دیزل ژنراتور برای برق رسانی به شبکه و تاسیسات آبرسانی بکارگیری شده است.

وی اضافه کرد: در صورت تامین برق و وجود راه دسترسی، اب شرب این روستاها در اسرع وقت وصل می شود که به دلیل بروز مشکلات مختلف این مهم محقق نمی شود و شرکت ابفار لرستان در صدد بکارگیری دیزل ژنراتور جدید در برخی از این روستاها است.

کاکاوند افزود: شرکت آبفار لرستان با بکارگیری ۳۷ اکیپ عملیاتی و آبرسانی با ۳۰ تانکر سیار توانسته است ضمن وصل کردن آب این روستاها، نیازهای ضروری روستانشینان را در خصوص آب رسانی تامین کنند.

مدیر عامل شرکت ابفار لرستان اضافه کرد: شرکت ابفار لرستان در این مدت با برنامه ریزی مناسب و هماهنگی بین بخشی توانسته است خط کمکی برای انتقال آب از روستاها به شهر پلدختر را نیز وصل کند که با وصل این خط سرعت عمل آبرسانی به شهر پلدختر افزایش می یابد.

وی افزود: علاوه بر این مهم تاکنون بیش از ۶۰ کامیون آب بسته بندی به روستاها و مناطق سیل زده ارسال شده است.

 

تاریخ درج: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۹:۵۴ق.ظ۲۱
تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۹:۵۴ق.ظ۲۱

يكشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸
یاد شهدا باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
عظمت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان این ملت است.
عزت امروز اسلام و مسلمین ثمره خون شهدا است.
شهدای ما مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت و عدالت بودند.
شهادت یعنی وارد شدن در حریم خلوت الهی.
شهادت نشانه استواری است.
شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل‌الله است.
زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است.
رسم شهادت و سنت الهی قتل فی سبیل‌الله، با نظام اسلامی زنده شد.
خاطره شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت.
ارزش شهادت بالاترین ارزش‌هاست و زمان، همه چیز به جز خون شهید را کهنه می‌کند.
مقام معظم رهبری: در عالم ملکوت، علما و بزرگان و زهاد و عباد با حسرت به جایگاه شهدا نگاه می‌کنند.

آخرین بروزرسانی: يكشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸