دیدار مدیر عامل و کارکنان آبفار لرستان با نماینده ولی فقیه در استانمدیر عامل، معاونین و برخی کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان با نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان، در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان بر اهمیت صرفه جویی در مصرف آب تاکید داشت و گفت: باید در مراسم و آیین گروهی و در مساجد و محلات روستاها به بیان این مهم بپردازیم.

حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی افزود: موضوع صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع یکی از مهمترین شاخص هایی است که باید در جماعات و گردهمایی ها به آن اشاره شود.

وی تصریح کرد: بحث صرفه جویی در مصرف آب، استفاده بهینه از منابع، نصب کنتور و اشتراک و همچنین پرداخت آب بها باید در محلات، مساجد روستاها و از طریق معتمدین و بسیج روستاها به مردم گوشزد و یادآوری شود.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت برپایی نماز جماعت در ادارات استان اظهار داشت: برگزاری نماز جماعت در ادارات باید با کیفیت و حضور پرشور کارکنان برگزار شود و در این بین باید مراقب حقوق ارباب رجوع و تضییع وقت و حق آنان نیز باشیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: نماز جماعت در ادارات باید با کیفیت و در فضایی صمیمی برگزار شود تا ضمن ادای این فریضه دینی، خدمت رسانی به مردم نیز انجام شود.

در این دیدار صمیمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان نیز با اشاره به پوشش ۹۷ درصدی جمعیت روستایی استان از خدمات این شرکت گفت: شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان توانسته است به اغلب روستاها و مناطق روستایی استان خدمات رسانی کند و مردم را از آب شرب بهداشتی بهره مند سازد.

مهندس علیرضا کاکاوند افزود: در بسیاری از نقاط روستایی و دور دست استان، خدمات رسانی با مشکل انجام می شود به طوریکه هزینه های بالایی برای خدمات رسانی به برخی روستاها با جمعیت بسیار پایین انجام می شود.

وی این خدمات رسانی را وظیفه ذاتی شرکت دانست و اظهار داشت: در سیل اخیر لرستان بیش از ۴۰ درصد جمعیت تحت پوشش این شرکت با خساراتی مواجه شدند که با برنامه ریزی و همت جهادی کارکنان آبفار لرستان در کمترین زمان ممکن آب شرب ۹۶۴ روستای خسارت دیده وصل شد.

وی عدم استفاده از کنتور و پرداخت آب بهاء توسط مشترکین را از مشکلات جدی این شرکت دانست و تصریح کرد: با فرارسیدن فصل گرم، مشکلات این شرکت دوچندان شده و برخی روستاییان از آب شرب برای مصارف کشاورزی و غیره استفاده می کنند.

کاکاوند افزود: نیروهای این شرکت در همه استان به فعالیت خود مشغول بوده و در راستای خدمات رسانی و برخورد با انشعابات غیر مجاز از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.

هفته گذشته و طی حکمی از سوی مقام معظم رهبری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید احمدرضا شاهرخی به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد بجای حجت الاسلام سید احمد میرعمادی منصوب شدند.

تاریخ درج: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸ق.ظ۱۸
تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸ق.ظ۱۸

يكشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
یاد شهدا باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
عظمت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان این ملت است.
عزت امروز اسلام و مسلمین ثمره خون شهدا است.
شهدای ما مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت و عدالت بودند.
شهادت یعنی وارد شدن در حریم خلوت الهی.
شهادت نشانه استواری است.
شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل‌الله است.
زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است.
رسم شهادت و سنت الهی قتل فی سبیل‌الله، با نظام اسلامی زنده شد.
خاطره شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت.
ارزش شهادت بالاترین ارزش‌هاست و زمان، همه چیز به جز خون شهید را کهنه می‌کند.
مقام معظم رهبری: در عالم ملکوت، علما و بزرگان و زهاد و عباد با حسرت به جایگاه شهدا نگاه می‌کنند.

آخرین بروزرسانی: يكشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸