توزیع اقلام تبلیغی آبفار لرستان در راستای ترویج فرهنگ صرفه جوییمدیر عامل شرکت آبفارلرستان از پخش اقلام تبلیغی این شرکت در راستای ترویج فرهنگ صرفه جویی در مدارس استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان، مهندس علیرضا کاکاوند گفت: در راستای ترویج فرهنگ صرفه جویی و با هدف آشنا کردن دانش آموزان سطوح پایه با اهمیت موضوع صرفه جویی در مصرف آب و مصرف بهینه آن، اقلام تبلیغی و آموزشی در برخی از مدارس روستایی شهرهای بروجرد، رومشکان، خرم آباد و سپیددشت توزیع شد.

وی تصریح کرد: این اقلام توسط کارشناسان این شرکت توزیع شده و دانش آموزان علاوه بر آشنایی با این آموزش ها، با نقاشی،مقاله، شعرخوانی و ترسیم طرح های مرتبط با فرهنگ صرفه جویی، حضوری فعال و چشمگیر داشتند.

وی اضافه کرد: این برنامه ها با هماهنگی روابط عمومی این شرکت و با اجرای مسابقه در مدارس یاد شده برگزار شد و به نفرات برتر در هر مدرسه جوایزی اهدا شده است.

کاکاوند با اشاره به توزیع بیش از ۵۰۰ بسته آموزشی-تبلیغی در مدارس یاد شده اظهار داشت: این بسته های تبلیغی شامل پوستر، لوازم التحریر و بروشورهای آموزشی بود که ضمن تحویل به دانش آموزان، آموزش های لازم در این خصوص به آنان داده شده است.

مدیر عامل شرکت آبفار لرستان؛ این آموزش ها را در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره آب، جشنواره آب=نقاشی و زنگ آب عنوان کرد و گفت: پخش این اقلام به همراه آموزش های یاد شده تا پایان سال جاری در دیگر مدارس روستایی سطح استان انجام می شود.

تاریخ درج: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹ب.ظ۱۹
تاریخ به‌روزرسانی: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹ب.ظ۱۹

يكشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
یاد شهدا باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
عظمت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان این ملت است.
عزت امروز اسلام و مسلمین ثمره خون شهدا است.
شهدای ما مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت و عدالت بودند.
شهادت یعنی وارد شدن در حریم خلوت الهی.
شهادت نشانه استواری است.
شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل‌الله است.
زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است.
رسم شهادت و سنت الهی قتل فی سبیل‌الله، با نظام اسلامی زنده شد.
خاطره شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت.
ارزش شهادت بالاترین ارزش‌هاست و زمان، همه چیز به جز خون شهید را کهنه می‌کند.
مقام معظم رهبری: در عالم ملکوت، علما و بزرگان و زهاد و عباد با حسرت به جایگاه شهدا نگاه می‌کنند.

آخرین بروزرسانی: يكشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸