تلاش شبانه روزی برای تامین آب شرب پلدخترمدیر کل دفتر بهره برداری آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بکارگیری تمام توان خود در شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور برای آبرسانی و  تامین آب شرب شهر پلدختر و معمولان در تلاش است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان، مهندس سید علیرضا طباطبایی افزود: با تلاش های انجام شده در روزهای اخیر آب شرب به مخزن اصلی شهر پلدختر و شبکه توزیع وارد شده و بخش های شرقی و غربی در حال توزیع هستند.

وی تصریح کرد: با اقدامات انجام شده به مرور زمان محدوده های شبکه آبدار اضافه می شود و در کنار شبکه های آسیب دیده، متناسب با آبدار شدن شبکه و در صورت بروز مشکل، اشکالات احتمالی رفع می شود.

وی خاطر نشان کرد: با همت شرکت آب و فاضلاب روستایی نیز خط اضطراری به طول ۷ کیلومتر از بابازید در حال ساخت است که تاکنون ۴۸۰۰ متر از این خط نصب شده که با تکمیل آن آبگیری تانکرها در محدوده شهری با سرعت بیشتری انجام می شود.

وی اضافه کرد: با برنامه ریزی انجام شده در آبفار استان خط دوم اضطراری نیز از چاه ضلع جنوبی به سمت جاده اندیمشک اجرایی می شود.

وی خاطر نشان کرد؛ با اجرای این دو خط می توانیم در کوتاهترین فاضله ممکن برای آبگیری مخازن شهری اقدام کنیم.

طباطبایی افزود: در شهر معمولان نیز علیرغم تلاش نیروهای شرکت توزیع برق، به دلیل وجود مشکلات تاکنون برق وصل نشده که با وصل شدن برق منطقه شبکه آبرسانی فعال می شود.

وی گفت: به دلیل وجود مشکلات فراوان و عدم وجود راه دسترسی مناسب امکان انتقال دیزل نیز وجود ندارد و برای آبرسانی به معمولان باید در انتظار وصل برق باشیم.

وی اظهار کرد: در بخش فاضلاب معمولان نیز از دو روز گذشته پاکسازی و احیای شبکه فاضلاب آغاز شده که در روزهای آتی با کمک استان های معین لایروبی و احیا ادامه خواهد یافت.

طباطبایی افزود: شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی از استان های آذربایجان شرقی، فارس، سیستان و بلوچستان، یزد، مرکزی، اصفهان، اردبیل، قم، زنجان، بوشهر، هرمزگان، البرز، سمنان، کرمانشاه، کرمان و آب و فاضلاب روستایی تهران با تمام تجهیزات و امکانات و نیروهای متخصص خود برای رفع مشکل آب در مناطق سیل زده لرستان فعالیت دارند.

وی خاطر نشان کرد: در کنار همه این اقدامات دو دستگاه آب بسته بندی از آب و فاضلاب شهری و روستایی، ۲۶ تانکر آبرسان شهری و ۳۲ تانکر آبرسان روستایی بصورت شبانه روزی در فعالیت و خدمات رسانی هستند.

 

تاریخ درج: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷ق.ظ۱۸
تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷ق.ظ۱۸

يكشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸
یاد شهدا باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
عظمت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان این ملت است.
عزت امروز اسلام و مسلمین ثمره خون شهدا است.
شهدای ما مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت و عدالت بودند.
شهادت یعنی وارد شدن در حریم خلوت الهی.
شهادت نشانه استواری است.
شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل‌الله است.
زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است.
رسم شهادت و سنت الهی قتل فی سبیل‌الله، با نظام اسلامی زنده شد.
خاطره شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت.
ارزش شهادت بالاترین ارزش‌هاست و زمان، همه چیز به جز خون شهید را کهنه می‌کند.
مقام معظم رهبری: در عالم ملکوت، علما و بزرگان و زهاد و عباد با حسرت به جایگاه شهدا نگاه می‌کنند.

آخرین بروزرسانی: يكشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸