بهره برداری از ۴۱ پروژه آبرسانی روستایی لرستان تا پایان سال مالی ۹۶

~~رئیس اداره نظارت بر طرح های آب وفاضلاب روستایی لرستان از بهره برداری ۴۱ پروژه آبرسانی روستایی تا پایان سال مالی ۹۶ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی آبفار لرستان،مهندس مجتبی دالوند گفت: دولتمردان با رویکرد اقتصاد مقاومتی محرومیت زدایی را که یکی از یادگارهای امام راحل ( ره ) و فرامین های مقام معظم رهبری بود در سطح کشور در دستور کار خود قرار دادند.
وی تصریح کرد:  شرکت آبفار لرستان نیز در همین راستا ۱۳۸ روستا در قالب ۴۱ پروژه را در سال ۹۶ در دستور کار قرار داده و این شرکت در تلاش است تا پایان سال مالی پروژه های سال ۹۶ که مصادف با تیر ماه سال ۹۷ می باشد.این پروژه هارابه مرحله بهره برداری برساند.
وی اضافه کرد: این پروژه با جمعیتی بیش از۵۲هزار نفر از نعمت آب شرب بهره مند می شود ، اعتباری که برای اجرای این پروژه ها در نظر گرفته شده بالغ بر ۴۱۰۰۰۰ میلیون ریال می باشد با توجه به اینکه تاکنون حدود۴ماه ازآغازعملیات اجرایی پروژه هامی گذرد پیشرفت فیزیکی این پروژه ها بصورت میانگین بیش از ۵۰ درصد می باشد.
وی افزود: در تلاش هستیم تا پایان تیر ماه ۹۷ این رقم را به ۱۰۰ درصد برسانیم واز مردم فهیم وولایت مدار استان انتظار داریم که درراستای اجرای پروژه ها با توجه به برودت سرما وبارندگی های پیش رو ومحدودیت هایی که شرکت آبفار لرستان در بحث معارضین و مشکلات اجتماعی دارد.همکاری ومساعدت لازم را باشرکت آبفارداشته باشند.
و اظهار امیدواری کرد:  قبل از اینکه پروژه ها به مرحله بهره برداری برسند حتماً اهالی محترم این روستا جهت مشارکت در مدیریت مصرف بهینه آب نسبت به خرید امتیاز آب ونصب کنتور های خانگی اقدام نمایند.
 

چهارشنبه ۱۷ اکتبر ۲۰۱۸
یاد شهدا باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
عظمت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان این ملت است.
عزت امروز اسلام و مسلمین ثمره خون شهدا است.
شهدای ما مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت و عدالت بودند.
شهادت یعنی وارد شدن در حریم خلوت الهی.
شهادت نشانه استواری است.
شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل‌الله است.
زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است.
رسم شهادت و سنت الهی قتل فی سبیل‌الله، با نظام اسلامی زنده شد.
خاطره شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت.
ارزش شهادت بالاترین ارزش‌هاست و زمان، همه چیز به جز خون شهید را کهنه می‌کند.
مقام معظم رهبری: در عالم ملکوت، علما و بزرگان و زهاد و عباد با حسرت به جایگاه شهدا نگاه می‌کنند.

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه ۱۷ اکتبر ۲۰۱۸