برگزاری طرح رونق بخشی اقامه نماز مدارس توسط شرکت آبفارلرستانمسئول امورفرهنگی و دینی شرکت آبفارلرستان گفت: در راستای برگزاری طرح رونق بخشی اقامه نماز مدارس؛ اقامه نماز جماعت در دبیرستان دخترانه انسیه روستای دارایی با حضور امام جماعت این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان؛ محسن الوندی گفت: پیرو تفاهم نامه ستاد اقامه نماز کشور با نماینده رییس جمهور در امر نماز و وزارت نیرو مبنی بر بهره گیری از ظرفیت دستگاه های اجرایی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری به اجلاس ۲۷ نماز به منظور رونق بخشی به اقامه نماز مدارس پس از دریافت اسامی مدارس روستاهای منتخب با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش لرستان ، مقرر گردید نسبت به اعزام ائمه جماعات این شرکت بصورت ماهانه یک روز اقدام شود.

وی تصریح کرد: با هماهنگی انجام شده با دبیرستان دوره اول دخترانه انسیه روستای دارایی از توابع شهرستان خرم آباد، نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام فیروزی امام جماعت ستاد این شرکت و با حضور بیش از ۱۲۸ دانش آموز این مدرسه برگزار شد.

الوندی افزود: در کنار برنامه اقامه نماز برنامه های جنبی نیز شامل سخنرانی امام جماعت، با محوریت اهمیت و جایگاه آب در قرآن و احادیث و طبیعت، موضوع مدیریت مصرف و رعایت صرفه جویی آب همراه با برگزاری مسابقه با سوالات مرتبط با صرفه جویی در مصرف آب و اهداء هدایایی به دانش آموزان منتخب و اجرای دکلمه، مقاله آب و سرود دسته جمعی توسط دانش آموزان دبیرستان برگزار شد.

وی هدف ازبرگزاری این برنامه را رونق بخشی هر چه بیشتر به اقامه نماز در مدارس، ترویج فرهنگ مدیریت صحیح مصرف آب و ارتباط هر چه بیشتر دانش آموزان با روحانیت عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود که با توجه به ثمرات خوب این طرح توسط سایر ادارات نیز انجام شود.

تاریخ درج: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷ب.ظ۱۹
تاریخ به‌روزرسانی: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷ب.ظ۱۹

يكشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
یاد شهدا باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
عظمت ما به خاطر شهادت جوانان و فرزندان این ملت است.
عزت امروز اسلام و مسلمین ثمره خون شهدا است.
شهدای ما مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت و عدالت بودند.
شهادت یعنی وارد شدن در حریم خلوت الهی.
شهادت نشانه استواری است.
شهادت بالاترین پاداش و مزد جهاد فی سبیل‌الله است.
زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است.
رسم شهادت و سنت الهی قتل فی سبیل‌الله، با نظام اسلامی زنده شد.
خاطره شهدا را باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت.
ارزش شهادت بالاترین ارزش‌هاست و زمان، همه چیز به جز خون شهید را کهنه می‌کند.
مقام معظم رهبری: در عالم ملکوت، علما و بزرگان و زهاد و عباد با حسرت به جایگاه شهدا نگاه می‌کنند.

آخرین بروزرسانی: يكشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸